Naše činnost

Společnost M&A Aliance působí ve dvou základních směrech:

  1. Prevence a řešení krizových situací v podnikání
  2. Fúze a akvizice firem se zaměřením na prodej českých ziskových, ztrátových a zadlužených firem ruským investorům

Prevence a řešení krizových situací v podnikání

V této oblasti je M&A Aliance na českém trhu jedinou úzce specializovanou firmou, která svým klientům nabízí ucelený komplex služeb zaměřených na prevenci a efektivní řešení nejčastěji se vyskytujících krizových situací v podnikání.

V průběhu naší téměř 12-leté činnosti jsme pomohli velké řadě podnikatelů, statutárních zástupců a majitelů firem při řešení problémů různorodého charakteru.
Jsme praktici, kteří nabízejí zákazníkům služby podložené bohatými zkušenostmi. Naše výsledky prokázaly efektivnost a spolehlivost naší metodiky v praxi.

Fúze a akvizice firem

Naše specializace v oblasti fúzí a akvizic – prodej na ruském trhu českých funkčních podniků, ziskových, ztrátových, zadlužených firem, podniků z dražeb a výběrových řízení prováděných v rámci konkurzů, jakož i komerčních nemovitostí.

V průběhu naší činnosti v oblasti fúzí a akvizic jsme realizovali několik finančně velikých a složitých akvizičních transakcí, jako například konkurzní prodej velkého českého závodu na výrobu bioetanolu, prodej strojírenského závodu v rámci likvidačního řízení, prodej 70% podílu ve velké stavební společnosti, realizace akvizice velké ztrátové elektroenergetické společnosti apod.

Kromě toho jsme úspěšně realizovali velký počet akvizičních transakcí menších firem, které byly v různém ekonomickém stavu: ziskové, s příznaky začínající i rozvinuté krize, ztrátové, zadlužené, v konkurzu.

Základní údaje o společnosti

Obchodní firma: M&A Aliance s.r.o.

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČO: 27115437
Spisová značka: C 97387 vedená u Městského soudu v Praze. Den zápisu: 7. ledna 2004

Sídlo: Svornosti 914/29, Smíchov, 150 00 Praha 5
Kancelář: Business Centre Chronos, Václavské náměstí 66/808, 110 00 Praha 1

Předmět podnikání:

  • činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
  • poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software

Jednatel: Igor Kondratiev
Vedoucí právního oddělení: JUDr. Vlastimil Papoušek