Daňová optimalizace

Daňová optimalizace je důležitou činností pro jakoukoliv společnost. Jejím cílem je snížení daňového zatížení při plném respektování příslušných zákonů.

Daňová optimalizace předpokládá minimalizaci daní a zabránění trestních sankcí ze strany fiskálních orgánů. Toho lze dosáhnout správným výpočtem daní a jejich včasným odvedením státním orgánům.

Instrumenty, s jejichž pomocí se dají realizovat schémata daňové optimalizace jsou velmi pestrá a flexibilní v důsledku toho, že české daňové zákonodárství se neustále mění, přijímají se nové normativní akty a staré zákony jsou permanentně doplňovány a upravovány. Mimo to se kdykoliv může změnit právní výklad kteréhokoliv instrumentu optimalizace příslušnými fiskálními orgány. To znamená, že je třeba systematicky sledovat všechny změny probíhající v zákonodárství a neustále aktualizovat používaná schémata daňové optimalizace.

Nabízíme různé možnosti daňové optimalizace

Našim klientům nabízíme různé možnosti daňové optimalizace s využitím všech instrumentů, které jsou v souladu s českým a mezinárodním právem a zároveň s tím jsme schopni doporučit i snížení daňové zátěže pomocí mezinárodních firemních struktur a offshore společností.

Pokud máte dojem, že váš podnik nese nezvykle velké daňové břemeno, pak je nejvyšší čas se obrátit na specialisty M&A Aliance, kteří vám pomohou realizovat legální byznys při adekvátním daňovém zatížení.
Naši odborníci vám pomohou jak při perspektivní daňové optimalizaci v Česku, tak i při minimalizaci daní u jednotlivých komerčních operací.