Spolehlivě a profesionálně zajistíme legální a rychlý prodej vaší zadlužené firmy

Uvažujete o prodeji své zadlužené firmy tak, aby proces transakce proběhl v rámci zákona, minimalizoval rizika, nepoškodil zájmy věřitelů, nevytvořil vám problémy v budoucnosti a nepoškodil vaši reputaci?

Společnost M&A Invest se specializuje na odkupy majetkových podílů ve firmách a také poskytuje specializované služby spojené s rychlým i legálním prodejem českých firem zahraničním investorům.

Kvalitní služby na prvním místě

Máme 14-letou zkušenost a odborné znalosti v oblasti fuze a akvizice, krizového managementu a v realizaci jak standartních, tak i velkých akvizičních transakcí, což nám umožňuje bezchybně a profesionálně „šít na míru“ i ty nejnáročnější případy prodeje firem s velkými pasivy nebo se složitou vlastnickou strukturou.

Našim klientům garantujeme diskrétnost, profesionalitu a spolehlivost ve všech fázích prodeje firmy.

Disponujeme portfoliem investorů

Za léta naší činnosti jako transakční poradci v oblasti fúze a akvizice firem jsme si vytvořili těsné vztahy s těmi investory, kteří mají zájem o získání aktiv v České republice a o rozvoj svého byznysu v Evropě.

V současné době má naše firma značné množství poptávek na odkup českých  firem a podniků v potížích od investorů z Ruska a zemí SNS což nám umožňuje najít reálného zájemce již v průběhu několika dní.