Dejte své zadlužené firmě šanci přežít

Pokud vidíte, že se krizový proces ve vaší firmě stává neovladatelným a vy jste již vyčerpali všechny své možnosti jeho překonání, pak je optimálním řešením prodej firmy specializovaným investorům s cílem její revitalizace. Získáte tak adekvátní cenu za prodej majetkových podílů a firmu svěříte do rukou profesionálů krizového managementu, kteří udělají maximum pro její ozdravení.

Odkoupíme nebo prodáme Vaší zadluženou firmu zahraničním investorům

Společnost M&A Invest se specializuje na odkupy majetkových podílů jak prosperujících, tak i problematických firem. Dále poskytuje služby spojené s prodejem českých firem zahraničním investorům za účelem jejich revitalizace.

Pro majitele a statutáry zadlužených, nebo jinak problémových firem, nabízí M&A Invest dvě varianty řešení problémů firemní krize:

1. M&A Invest odkoupí Vaši zadluženou firmu

M&A Invest uskutečňuje odkup zadlužených firem, které neztratily svůj potenciál úplně, mají aktivy a perspektivy pro revitalizaci.

  • Disponujeme finančními prostředky jak pro odkup zadlužených firem, tak i k provedení nezbytných krizových opatření a finančního ozdravení v post-transakčním období.
  • Máme zkušenosti a reference jak v ČR, tak i v některých ostatních zemích EU, týkající se odkupu a úspěšné revitalizace firem. S našimi referencemi Vás seznámíme na osobním jednání.
  • Máme dobrou reputaci u českých bank, se kterými M&A Invest spolupracuje.
  • Rozhodujeme rychle ve lhůtě do sedmi dnů. Máme velké zkušenosti v oblasti krizového managementu a v oblasti fúze a akvizice. Ty nám umožňují navrhnout klientům nejoptimálnější varianty strategie transakce nejpozději do sedmi dnů od seznámení se s ekonomickým a hospodářským stavem prodávané společnosti.
  • Celá transakce se podepisuje u notáře, včetně smlouvy o záměru M&A Invest danou firmu revitalizovat.
  • Peníze za prodej obchodního podílu obdržíte přes notářskou úschovu ihned po uskutečnění transakce.

V případě, že nebudeme mít zájem o odkup firmy, jsme schopni rychle zajistit její prodej našim zahraničním partnerům.

2. Pokud M&A Invest neodkoupí Vaši firmu, zajistíme její prodej specializovaným zahraničním investorům

M&A Invest spolupracuje se solventními investory z Ruska, zemí SNS, Německa a Izraele kteří kupují zadlužené firmy za účelem jejich revitalizace a dalšího rozvoje svého byznysu.